5 mar 2015

Pimp my APC

Kolejny projekt przygotowywany na zbliżający się Pyrkon. W planowanych rozgrywkach będzie brało udział dużo jednostek gwardii imperialnej. Próbowałem jak się najmocniej dało zniwelować potrzebę wystawiania APC ponieważ ani ja ani żaden z moich kolegów grających w 6mm SF nie dysponuje odpowiednią ilością pojazdów które mogły by pełnić tę zaszczytną rolę.

Przeszukałem jeszcze raz pudło z figurkami i natrafiłem na wydruk 3D APC o którym już kiedyś pisałem. Jaki wydruk jest każdy widział, próbowałem go trochę upiększyć warstwą farby ale niestety nie pomogło to zbyt wiele. Postanowiłem zatem nie rozpaczać, wziąć green stuff w ręce i spróbować dorobić co nieco tu i tam.

Efekt nie jest tragiczny aczkolwiek niewiele mu do tragiczności brakuje, rzeźbiarz, ze mnie żaden ale mimo to miałem świetną zabawę podczas przygotowywania tych części. 
W planach jest jeszcze wymiana lufy na metalową uzupełnienie nowo powstałych szpar i malowanie. Jeśli efekt będzie zadowalający zaopatrzę się w jeszcze parę sztuk i będę się z nimi bawił tak jak z tą.

1 komentarz:

  1. Powiem tak - to, co zrobiłeś z greena, jest bardzo dobre. Mogłeś co prawda dać podwójne drzwi z tyłu kadłuba, ale to małe piwo przed kolacją ;)
    To, co zrobić powinieneś, to wyrównać te schodki na kadłubie i wieży. Wyglądałoby to znacznie lepiej.

    OdpowiedzUsuń