Drider

I needed a Drider mini for my Legend of Drizzt game since I could not get one and was too lazy to scratch build her I went with a 3d print.

Potrzebowałem figurki Drider'a do Legend of Drizzt, ponieważ nie jest to popularny i łatwo dostępny model i byłem zbyt leniwy aby zrobić go samodzielnie posiłkowałem się wydrukiem 3d.I am quite happy with the spider print (most of the legs snapped off while cleaning up supports so I had to repose them a bit).

Z wydruku jestem zadowolony ale nie ma co ukrywać, że do najlepszych on nie należy. Jako bonus podczas oczyszczania większość nóg pourywała się więc musiałem je delikatnie poprzestawiać.


The Drow part of the print is medium to low quality, this is my second attempt, the first one was much worse so I decided to stick with what I have.

O ile część pajęcza jest całkiem znośna o tyle część Drowowa pozostawia wiele do życzenia. Jest to druga wersja wydruku, pierwsza wyszła sporo gorzej.
The model can be found here.

Oryginalny model 3d jest dostępny za darmo tutaj.


Komentarze

  1. Jeżeli jesteś fanem tego uniwersum to polecam tą stronę tam jest sporo modeli https://otherworldminiatures.co.uk/shop/dungeon-monsters-2/dm38a-drider-male-i/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki za link :) Z fantasy jestem raczej fanem warhammera, Drizzt zawitał u mnie przy okazji zakupu planszówki z brakującymi figurkami :)

      Usuń

Publikowanie komentarza