Chwatowy dywizjon pancerny

Zainteresowanie wargamingiem w klimatach drugiej wojny światowej (to zasługa Kolegi Skobla oraz Września 1939) zaowocowało odkopaniem starych modeli celem wykorzystania ich jako dodatkowych jednostek do Chwatów.

Poniżej prezentuję swojego STUG'a:


Części części brakowało więc musiałem je dorobić z plasticardu, kółka będące prowadnicami gąsienic były przeze mnie używane w wielu innych projektach dlatego wyglądają tak jak wyglądają (i jest ich tylko połowa). Gumowe gąsienice leżą w pudełku i czekają na koniec malowania.

Jest to jeden z pierwszych modeli który potraktowałem sprayem - co widać gdyż miejscami farba jest zdecydowanie za gruba.

W szafce leży jeszcze model czołgu Leopard, sądzę że poleży tam do momentu w którym albo zacznę grać w Chwaty w klimatach modernowych albo skończę (zacznę?) swój S.T.A.L.K.E.R.owy projekt.

Komentarze

 1. Powiedziałeś S.T.A.L.K.E.R. ?:>

  OdpowiedzUsuń
 2. Was is das? Panzer? A mówiłeś, że nie kupisz :P
  No i przydałoby się go nieco wypieścić pilnikiem, bo mu na MG zostały resztki kanałów wlewowych ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kupiłem tylko dlatego że miałem bon do empiku ;) a o wszelkich resztkach nawet mi nie mów ten plastik jest tak słaby że ledwo go dotykam a już się gnie i pęka!

   Usuń
  2. No bez jaj! Komu jak komu, ale Tobie tak słabe wykręty nie przystoją ;)

   Usuń
 3. Totalne zaskoczenie Az!
  Rozumiem, że chcesz swojego Rocky'ego ciutkę wesprzeć...
  Na StuGa dasz panzergrau?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie jest biały podkład na nim german grey a na rolkach gasienic gunmetal. Jest gotowa farba panzergrau czy trzeba cos mieszac.

   Usuń
  2. Na pewno, niezależnie od tego, kto jest Twoim ulubionym producentem. I pewnie wszystkie z nich różnią się od siebie. Ostatnio podobają mi się te barwy z odcieniem zielonego/ nieieskiego.

   http://i215.photobucket.com/albums/cc53/1nono/P1010325-1.jpg

   Usuń

Publikowanie komentarza