20 sty 2015

MaDRG #5 - Bronek

Gdybym robił jakieś noworoczne postanowienia blogowe na pewno znalazło by się wśród nich coś w stylu "dokończę i opublikuję wszystkie rozgrzebane posty". Postanowień nie było ale opublikować można :)

Ponieważ wygrałem ostatnią potyczkę (było to baaaaardzo dawno temu ale jednak było)  jako nagrodę wybrałem dołączenie nowego członka do mojej drużyny. Pozwoli mi to na zajęcie większej ilości terenu podczas rozgrywki a w przypadku gdy sytuacja obróci się mocno na moją nie korzyść zawsze będzie to jedna potencjalna żywa gęba więcej.
Po tym krótkim wstępie powitajcie zwykłego człowieka: Bronka.

Zdolności jakie Bronek miał do wyboru to 'Leader' i 'Sharpshooter[strzelec wyborowy] lub Gunsmith'[rusznikarz] (więc nie dość, że miałem do wyboru jedną z dwóch wylosowanych umiejętności to jeszcze jedna z dwóch opcji okazała się wyborem, ot tak aby było mi łatwiej). Szczęście w nieszczęściu bo mojej drużynie przydali by się zarówno Leader (mój umarł już podczas pierwszego meczu), jak i Gunsmith który byłby w stanie naprawić przepalony laser  u jednego z moich robotów oraz mógłby uchronić drużynę przed ewentualnymi awariami broni w przyszłości. Nie ma to jak dostać dokładnie tego czego się potrzebuje i móc wybrać tylko połowę!

Analiza była długa i koniec końców postanowiłem wybrać Leadera; wyrzucenie zdolności Leader jest dużo mniej prawdopodobne niż Gunsmith, no i dochodzi jeszcze drobny problem amunicji. Co z tego, że Gunsmith naprawi broń skoro i tak nie będę miał amunicji aby z niej strzelać. Czuję, że w następnym meczu pierwsze co się wydarzy to awaria broni i będę sobie pluł w brodę ale mam nadzieje, że wrodzone zdolności przywódcze Bronka pomogą mu załagodzić sytuację.


Umyśliłem sobie, że ulubionym powiedzeniem Bronka będzie "Kryj ryj" dlatego też jego model będzie występował w hełmie :)

Bronek (Agent) - Human

Quality: 3+
Combat: 2

Zdolności :
 • Leader

Jak widać Bronka czeka sesja z makijażystką bo mu make up gdzieniegdzie poodpadał. Takie uroki transportu w metalowym pudle
4 komentarze:

 1. Bronek powinien mieć specjalną zdolność "Myślistwo" i mieć przydomek "Harbia Bulu i Nadzieji".
  Ale wąsa mu zgoliłeś, więc jest ok ;).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zdolność "pżywudca" chyba mu starczy ;)

   Usuń
 2. "Przy wódce" myślę, że też sobie radzi :P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sądząc po garczku na głowie, kałachu i pozie ("Czekaj, zaraz przyjdę, tylko nie pij beze mnie!") to radzi sobie doskonale :D

   Usuń