6 kwi 2013

Pyrkon 2013 troszkę propagandy

Mój pierwszy Pyrkon już za mną, jak mawiają było miło ale się skończyło ;)

Całą imprezę oceniam bardzo pozytywnie, mnóstwo zwariowanych ludzi no i wreszcie mogę przypisać konkretne twarze do ludzi ze społeczności Solaris7.

Recenzji tej imprezy będzie wiele więc ja tak pokrótce dorzucę swoje trzy słowa.

W ciągu całej imprezy udało mi się: 

Rozegrać mecz Battletecha w klimatach Descent'a ( Spiders Cave by MvB)
Rozegrać wielką bitwę w Quick Strike ( prowadzoną przez brathaca jego blog )
Musiałem się urwać pod koniec rozgrywki ale z tego co zrozumiałem z relacji pozostałych graczy moja szalona szarża wszystkich lekkich jednostek doprowadziła do zwycięstwa mojej drużyny :>.

Wziąć udział w turnieju Full Thrusta ( made by PSBorsuk jego blog )
i zająć w nim zaszczytne ostatnie miejsce :D. Kompletnego faila nie było bo udało mi się jednak zestrzelić parę statków i przeprowadzić kilka naprawdę spektakularnych ... ucieczek ;)

Wziąć udział w turnieju Battletecha ( prowadzony przez wspomnianego już brathaca )


i nie zająć w nim ostatniego miejsca ( tylko przed ostatnie?) i to niestety ze względu na brak znajomości  zasad obsługi uzbrojenia.

No i oczywiście kulminacyjny punkt programu. Poprowadzić bitwę w systemie Epic Armageddon i tym samym zarazić do gry 3 nowych graczy ( w tym wspominanego już kilkukrotnie brathaca ).

Z tego punktu jestem szczególnie dumny gdyż mimo początkowych obaw wszystko udało się przeprowadzić bez problemów i wszyscy gracze ( w tym Pani Anna która pierwszy raz grała w jakiegokolwiek bitewniaka a swoimi rzutami po prostu rozgromiła starych wyjadaczy ) byli z rozgrywki bardzo zadowoleni.

To zdjęcie zasługuje na szczegółowy opis  gdyż przedstawia iście epickie starcie. 5 jednostek space marines wraz z ich 3 transportowcami zatrzymało prawie całe orkowe natarcie. Najpierw przeżyli ostrzał z Garganta i oddziału stomp a następnie samodzielnie wygrało szturm z 3-krotnie liczniejszą orczą hordą i zmusiło ją do ucieczki!Z całej imprezy przywiozłem również dwie pamiątki w postaci gier planszowych:


4 komentarze:

 1. Małe sprostowanie:
  Grałeś w scenariuszu "Spiders Cave" prowadzonym przez MvB.
  "Descent into darkness" prowadziłem ja ;)

  Mina Brathaca wygrała na zdjęciu z Panią Anią :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ryo, jestem sobie w stanie wyobrazić Twoją minę, gdybyś siedział na jego miejscu :D

   Usuń
 2. Co z moją miną jest nie tak?

  OdpowiedzUsuń